Po roční pauze nás překvapili návštěvníci i soutěžící

Druhý ročník se konal 11. 9. 2021 po roční pauze, i když je pravdou, že jsme jako organizátorky nenechávaly nic náhodě a připravovaly akci i v roce 2020. Bohužel epidemická situace nenahrávala větším setkání a bylo velkým riskem, zda do akce jít či nejít.

O to s větší vervou jsme se pustily do přípravy akce v záři 2021. Věnovaly jsme mnohem větší pozornost bezpečí návštěvníků. Troufáme si říct, že na první ročník se zapomenout nedá, z naší strany organizátorů určitě nedá. Věříme, že i ze strany návštěvníků a soutěžících. A tak i díky větší propagaci a oslovení většího množství sponzorů se zúčastnilo více traktoristů, ale hlavně diváků.

Spanilé jízdy se zúčastnilo na 60 strojů a během dne se na místě události na hřišti pod Kopcama zúčastnilo na 800 návštěvníků včetně traktoristů a jejich rodin. Připravili jsme dvě disciplíny pro traktoristy: jízda zručnosti a roztahování Tatry. Jednoho ze soutěžících pak napadlo sehnat lano a zkusit roztáhnout tatrovku ručně. Chlapi se tak dali do tažení… A nejen chlapi, sestavily jsme i ženský tým a podařilo se roztáhnout jak chlapům, tak ženám.

Večer jsme tak jako první rok uspořádali i country večer s kapelou AMULET. Shodou náhod několik členů pochází z tornádem zasažené obce Moravská Nová Ves.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *