Co letos chystáme?

Září už se blíží a mnozí z traktoristů už leští své stroje, ladí rychlosti, kontrolují technický stav, aby mohli vyrazit na třetí ročník Kašnické traktoriády.

Registrace pro traktoristy už je spuštěná a možnost přihlásit se mají až do 4. září. Provést registraci bude možné i na místě, ale abychom měli pro vás připravené dárkové balíčky, zvolte prosím registraci předem přes online formulář dostupný zde. Sraz traktoristů před spanilou jízdou bude opět v prostorách společnosti Roživa, a.s. Letos se mohou traktoristé sjíždět už od 8.30, abychom všechno stihli včas odbavit a vyrazit v 10.00 na jízdu na hřiště pod Kopcama. Koupit vstupenky bude možné jak u registrace traktoristů tak i u hřiště pod Kopcama. Vstupné je 50 Kč pro děti od 3 let a 100 Kč pro dospělé.

V 10.00 vyrazí spanilá jízda přes obec až na hřiště, kde po zaparkování strojů soutěžící projdou připravenou trasu a úkoly, které na ně během jízdy čekají. Připravujeme soutěže pro registrované traktoristy, dětskou soutěž i tombolu.

Vloni jsme připravili i soutěž pro nejmenší a alespoň 60 dětí projíždělo dětskou trasu. Všechny děti do toho daly maximum a tak se v cíli mohly radovat z předaných odměn. Jedním ze soutěžících byl i tehdy osmiletý těžce postižený Fabiánek se svým tatínkem, kteří zdolávali trasu na speciálním vozíčku. Díky propojení na sociálních sítích jsme se s jeho rodiči dohodli, že bychom letošní ročník posunuli zase o kousek dál. Vzhledem ke stále rozšiřující se základně našich partnerů a sponzorů tak chceme nabídnout v tombole mnoho cen i pro návštěvníky. Celý výtěžek z tomboly předáme právě rodičům Fabiánka, aby mu mohli přispět na výlet či pořízení rehabilitačních či jiných potřebných pomůcek.

Pokud můžete do dárkových tašek traktoristům přispět drobným reklamním předmětem (připravujeme 60-70 tašek), přispět zajímavými cenami třem oceněným traktoristům, případně přispět do tomboly darem nebo víte o někom, kdo by tak mohl také učinit, kontaktujte Janu (+420 725 111 274) nebo Mirku (+420 728 061 825).

Občerstvení bude zajištěno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *