Děkujeme všem partnerům za veškerou pomoc, dary i milá slova během organizace.

Bez traktoristů by nebyla traktoriáda. Bez partnerů bychom je nemohli za jejich um ocenit. Druhý ročník jsme rozšířili o dětskou soutěž, takže jsme rozšířili portfolio partnerů i jimi poskytované dárečky. A třetí ročník rozšiřujeme o dobročinnou tombolu.

Velmi si vážíme ochoty poskytnout naší akci všechny formy podpory. Nechceme být jen tou akcí, kde si návštěvníci mohou dát pivo a párek. Ale akcí, odkud si odnesou kus zážitku a třeba i něco pěkného na památku.

Letošní ročník podpořili

Společnost Kramp patří mezi nejlepší dodavatele dílů a příslušenství pro zemědělský sektor v Evropě. Firma byla založena v roce 1951 v Holandsku a v České republice působí již 15 let. Kramp působí jako velkoobchod s nejrozsáhlejším sortimentem náhradních dílů (přes 4000 předních značek špičkové kvality) a díky doručení skladových položek do druhého dne pomáhá Kramp držet naše zemědělství v nepřetržitém chodu. Děkujeme za dárky traktoristům, dětem i ceny pro vítěze!

 

 

KRAMP

Firmě Allrisk, a.s. děkujeme za dárkové tašky pro registrované traktoristy, skvělé ceny pro výherce i lákavé dárky do tomboly.

Allrisk, a.s.

Rodinné firmě Vinařství Josef Valihrach za dary traktoristům a mnohaletou podporu všech obecních akcí.

Vinařství Josef Valihrach

Děkujeme IVK spol. s r.o. za dary do tomboly, do dětské soutěže i pro výherce soutěžní disciplíny.

IVK spol. s r.o. půjčuje a dodává nářadí pro řemeslníky a kutily – vrtačky, brusky, kladiva, pily, sekačky, křovinořezy, zahradní traktory a další. Poskytujeme záruční a pozáruční servis. Půjčovna nářadí je součástí prodejny Hustopeče a Břeclav.

IVK spol. s r.o.

Firmě Blanář nábytek, a.s. děkujeme za zapůjčení elektrocentrály a spotřební naftu.

Blanář nábytek, a.s.

Děkujeme za dárky do tomboly švédské rodinné firmě VÄDERSTAD. Jejich produkty umožňují úspěšné zahájení zemědělských prací.

VÄDERSTAD

Aaska Group je chráněná dílna, která zaměstnává více než 400 hendikepovaných zaměstnanců na 10 pobočkách na Moravě. Zabýváme se polygrafickou výrobou, kompletačními pracemi a zakázkovým šitím. Všechny služby jsme schopni dodat v režimu náhradního plnění.

Na šicích dílnách vyrábíme nejen sportovní, volnočasové či firemní oblečení. Kromě výběru z mnoha předem připravených střihů nabízíme také možnost šití oblečení na míru.

V oblasti polygrafie se specializujeme především na výrobu obalových materiálů, které dokážeme zhotovit na míru. Ve spolupráci s kompletačními službami jsme schopni zabalit produkty do balíčků dle Vašeho přání.

 

Aaska Group

Děkujeme za tekuté dary vinařství Pavlovín traktoristům i do tomboly. Vychutnejte si výborné Frizzante či víno, které získává mnoho ocenění na vinařských výstavách a prestižních soutěžích.

Pavlovín – Vinařství Velké Pavlovice
Děkujeme rodinné firmě Ovoce Huták, která se snaží vracet ovoce na Jižní Moravu. ?? Jsou členem družstva cerstveutrzeno a úzce spolupracujemí s Farmou Bílovice s.r.o. Děkujeme za různé pochutiny z meruněk do tomboly i výhercům soutěže.
Ovoce Huták

Společnost HM, s.r.o. byla založena v roce 1992 v Hodoníně. Zajišťuje prodej zemědělské i vinařské techniky a technologie pro výrobu vína.

HM, s.r.o.

Firmě BV Brumovice výtahy s.r.o. děkujeme za pohonné hmoty do elektrocentrál, ceny do tomboly a za pomoc při organizaci akce.

BV Brumovice výtahy s.r.o.

Za přípravu terénu i za cenu pro vítěze.

Soukromý zemědělec Jaroslav Věchet

Čepujeme budeme pivo z malého Slováckého pivovaru, s.r.o. Děkujeme i za dary traktoristům a do tomboly.

Slovácký pivovar, s.r.o.

Děkujeme za finanční příspěvek na charitativní tombolu společnosti Hatecký mlýn s.r.o.

Hatecký mlýn s.r.o.

Děkujeme firmě FCS, s.r.o. za cenu do tomboly a finanční příspěvek na podporu charitativní tomboly.

FCS, s.r.o.

Děkujeme společnosti BAUMIT za podporu při organizaci akce i dárky pro traktoristy. A také za štědrý finanční příspěvek na podporu malého chlapce, pro kterou v roce 2022 pořádáme charitativní tombolu.

BAUMIT

Děkujeme Martině Polákové za dárkovou sadu čistících prostředků značky EURONA.

Martina Poláková – EURONA

Že jste ještě neochutnali hovězí od rodiny Valihrachů z Krumvíře? Nevadí, v tombole máte možnost získat dárkový poukaz na výběr masa z plemene Aberdeen Angus dle vlastního výběru. Děkujeme Hovězí zpod vinic.

HOVĚZÍ ZPOD VINIC

Čisté zuby, půl zdraví? Ke správné hygieně v dutině ústní nám pomáhají i produkty značky CURAPROX. Děkujeme za balení zubních kartáčků do tomboly i jako dárečky při edukaci a nácviku správné čistící techniky, kterou zajišťují studentky zubního lékařství z Lékařské fakulty Masarykovy univerzity.

CURAPROX

Není hořčice jako hořčice! Ochutnejte ty speciální od Aleny Partykové z Morkůvek. Děkujeme za ceny do tomboly i pro vítěze soutěžní disciplíny.

Alena Partyková – Speciální hořčice

Firmě ZEVYT s.r.o děkujeme za dar do tomboly a možnost vyvěšení plakátu v prodejně na ulici Bří Mrštíků 81 v Kloboukách u Brna.

ZEVYT

Děkujeme firmě HR stavby Hovorany za štědrý finanční příspěvek na podporu malého chlapce, pro kterou v roce 2022 pořádáme charitativní tombolu.

HR stavby Hovorany

Děkujeme firmě PRAMOS, a.s. za dary do tomboly i traktoristům.

PRAMOS, a.s.

Cukrovinkový svět každoročně podporuje naši traktoriádu sladkostmi pro děti.

Cukrovinkový svět

Dejte si v Restauraci U Pitronů výbornou pizzu, hamburger, salát nebo zajděte jen tak na pivko! Děkujeme za poukaz ke konzumaci.

Restaurace U Pitronů

Moravia Outdoor – outdoorový obchod s moravským srdcem. Děkujeme za praktické dárky do tomboly.

Moravia Outdoor

Děkujeme za pohotový dar do tomboly Vinařství Víno J. Stávek.

Vinařství Víno J.Stávek

Firmě Zahradní technika Dostál za dárkové poukazy pro výherce soutěží.

Zahradní technika Dostál

Děkujeme za puzzle a drobné předměty do tomboly Agrotec a.s.

Agrotec a.s.

Sbor dobrovolných hasičů Klobouky u Brna zajištuje bezpečnost dopravy i zdravotnický dozor na akci.

SDH Klobouky u Brna

Děkujeme za dary traktoristům i dětským účastníkům soutěží a veškerou výpomoc pro zajištění občerstvení.

Potraviny U Vašulků

Kuchyně u Kotů nám letos uvaří vynikající guláš. Děkujeme jim za dlouhodobou podporu všech akcí pořádaných na Kašnici.

Kuchyně u Kotů

Za dary pro traktoristy.

Jaroslav Válek – Zahrádkářské potřeby, prodejna Klobouky u Brna

Společnost Roživa a.s. nám poskytuje prostor pro registraci traktoristů.

Roživa a.s.

Celá akce je pod záštitou obce Kašnice.

Obec Kašnice